Mesaj Yaz – Radyo Doruk

Mesaj Yaz


raddoruk-mesaj

Tüm mesajlarınız için cep telefonlarınızın sms gönder bölümünü kullanabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

12 Responses so far.

 1. mustafa dedi ki:

  selam tebrikler

 2. ali yılmaz dedi ki:

  Sıradaki şarkı size ve tüm radyo doruk dinleyenlerine gelsin,

 3. radyodoruk dedi ki:

  abi yaşım 18 evlenmek istiyorum banada tarot falı bakarmısın adım hülya tekirdağdan dinliyoruz esrayla dinliyoruz

 4. HIZLI ÖFKELİ dedi ki:

  SLM BABA BENCE ŞİMDİ SEN DE HERKES GİBİSİN Gözlerim gözünde ɑşkı seçmiyor Onlɑrdɑn kɑlbime sevdɑ geçmiyor Ben yordum ruhumu birɑz dɑ sen yor Çünkü bence şimdi herkes gibisin Yolunu beklerken dɑhɑ dün gece Kɑçıyorum bugün senden gizlice Kɑlbime bɑktım dɑ işte iyice Anlɑdım ki sen de herkes gibisin Büsbütün unuttum seni eminim Mɑziye kɑrıştı şimdi yeminim Kɑlbimde senin için yok bile kinim Bence sen de şimdi herkes gibisin

 5. HIZLI ÖFKELİ dedi ki:

  AŞK Sen kocɑmɑn çöllerde bir kɑlɑbɑlık gibisin, Kocɑmɑn denizlerde ender bir bɑlık gibisin. Bir ısıtır, bir üşütür, bir ɑğlɑtır bir güldürür; Sen hem bir hɑstɑlık hem de sɑğlık gibisin.

 6. HIZLI ÖFKELİ dedi ki:

  BU AŞK BURADA BİTER Bu ɑşk burɑdɑ biter ve ben çekip giderim Yüreğimde bir çocuk cebimde bir revolver Bu ɑşk burɑdɑ biter iyi günler sevgilim Ve ben çekip giderim bir nehir ɑkıp gider Bir hɑtırɑdır şimdi dɑlgın uyuyɑn şehir Solɑrken ɑlbümlerde çocuklɑr ve ɑskerler Yüzün bir kır çiçeği gibi usulcɑ söner Uyku ve unutkɑnlık gittikçe derinleşir.

 7. HIZLI ÖFKELİ dedi ki:

  BEN SANA MECBURUM Ben sana mecburum bilemezsin Adını mıh gibi aklımda tutuyorum Büyüdükçe büyüyor gözlerin Ben sana mecburum bilemezsin İçimi seninle ısıtıyorum. Ağaçlar sonbahara hazırlanıyor Bu şehir o eski İstanbul mudur Karanlıkta bulutlar parçalanıyor Sokak lambaları birden yanıyor Kaldırımlarda yağmur kokusu Ben sana mecburum sen yoksun. Sevmek kimi zaman rezilce korkuludur İnsan bir akşam üstü ansızın yorulur Tutsak ustura ağzında yaşamaktan Kimi zaman ellerini kırar tutkusu Bir kaç hayat çıkarır yaşamasından Hangi kapıyı çalsa kimi zaman Arkasında yalnızlığın hınzır uğultusu Fatih’te yoksul bir gramofon çalıyor Eski zamanlardan bir cuma çalıyor Durup köşe başında deliksiz dinlesem Sana kullanılmamış bir gök getirsem Haftalar ellerimde ufalanıyor Ne yapsam ne tutsam nereye gitsem Ben sana mecburum sen yoksun. Belki haziran da mavi benekli çocuksun Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor Bir şilep sızıyor ıssız gözlerinden Belki Yeşilköy’de uçağa biniyorsun Bütün ıslanmışsın tüylerin ürperiyor Belki körsün kırılmışsın telaş içindesin Kötü rüzgar saçlarını götürüyor Ne vakit bir yaşamak düşünsem Bu kurtlar sofrasında belki zor Ayıpsız fakat ellerimizi kirletmeden Ne vakit bir yaşamak düşünsem Sus deyip adınla başlıyorum İçim sıra kımıldıyor gizli denizlerin Hayır başka türlü olmayacak Ben sana mecburum bilemezsin.

 8. ceyda yılmaz dedi ki:

  şarkılar efsaneeeeee hep böyle kalın iyi yayınlar

 9. "" sevgi"" dedi ki:

  Selam kolay gelsın hayırlı olsun Alihandan sevda mevsimini istesem mümkünmüdür

 10. Radyo sahin dedi ki:

  Kerim abi ben radyocu akşamcı şahin beni mutlaka ara abi msahin035@gmail.com dan msj bekliyorum çok acil

 11. Mustafa dedi ki:

  Selam abi ben bursa dan amasyalı efsane tüm ÖZDİLEK park bursa nilüfer çalışanları için bülent ersoy dan hani bizim sevdamızı calarmisiniz

 12. KEREM dedi ki:

  Merhaba RADYODORUK TURKSAT 2017’de yayına geçmesi düşüncesi var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.